IP corder

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Bezdrátové připojení
Drátové připojení
Hmotnost (g)
Hmotnost (kg)
Použití v exteriéru
Použití v interiéru
Rozměry
Typ
IP kamera
Rada / model
Modelové číslo
Funkcie
Podpora POE
Porty - počet
RJ-45 (počet)
USB 2.0 (počet)
Cenová hladina
 
 

IP corder

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
PLANET FT-802; Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC).
Zobraziť
41,68 €
PLANET ICS-100Konvertor portu RS232/ 422/ 485 na port 10/100Base-TX nebo 100Base-FX. Cenově výhodné řešení pro převod RS-232 na Ethernetové aplikace.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKompatibilita: RS-232, ...
Zobraziť
52,50 €
Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah sériové...
Zobraziť
58,67 €
PLANET FST-802S15PLANET FST-802S15 zajišťuje převod médií mezi rozhraním 10/100BASE-TX a 100BASE-FX single-mode SC konektory (15km).ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodporované standardy: IEEE 802.3 10BASE...
Zobraziť
61,73 €
PLANET VC-231 je Ethernet-over-VDSL2 konvertor s vysokým výkonem. Je navržen na základě dvou základních síťových technologií, Ethernet a VDSL2.Porty:; 1x RJ-45; 1x RJ-11Soulad s normami:; IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX; ITU-T; - G.993.1 (V...
Zobraziť
80,23 €
Porty:; 1x RJ-45; 1x BNCSoulad s normami:; IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX; IEEE 802.3x Full Duplex PAUSE Flow-Control; ITU-T; - G.993.1; - G.997.1; - G.993.2Fyzické parametry:; Rozměry: 97 x 70 x 26 mm; Hmotnost: 200 g; Spotřeba energie: 6...
Zobraziť
82,37 €
PLANET ICS-2105APřenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužu...
Zobraziť
89,50 €
PLANET VC-234PLANET VC-234 je Ethernet-over-VDSL2 Bridge s vysokým výkonem. Je navržen na základě dvou páteřních síťových technologiích, Ethernet a VDSL2.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodporované standardy:...
Zobraziť
89,50 €
PLANET MC-1500Kovové šasi pro instalaci až patnácti konvertorů médií do jediné skříně o výšce 2,5 U. Skříň má vlastní napájení konvertorů a výrazně tak snižuje prostorové nároky konvertorů. Důležité je i výkonné chlazení...
Zobraziť
229,81 €
Předpokládaná dostupnost: podzim / zima 2013- Podpora 9CH/16CH IP kamer; - Nahrávání videa bez PC/Serveru; - Automatické hledání IP kamer; - Místní displej přes VGA nebo HDMI; - Podpora až 5MP rozlišení; - 960fps@2M/3M/5M; - Max prostupnost 80Mbps@16CH...
Zobraziť
278,56 €
Předpokládaná dostupnost: podzim / zima 2013- Podpora 9CH/16CH IP kamer; - Nahrávání videa bez PC/Serveru; - Automatické hledání IP kamer; - Místní displej přes VGA nebo HDMI; - Podpora až 5MP rozlišení; - 960fps@2M/3M/5M; - Max prostupnost 80Mbps@16CH...
Zobraziť
385,73 €