IP kamery a příslušenství

 
 
MenuHorne
 
 
 
Gigastore.sk > Kategórie > Sieťové prvky > IP kamery a príslušenstvo
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Bezdrátové připojení
Drátové připojení
Hmotnost (g)
Hmotnost (kg)
Infra přísvit kamery
Kompozitní (počet)
LED přísvit kamery
Použití v exteriéru
Použití v interiéru
Rozlišení obrazu kamery (px)
Rozměry
Typ
IP kamera
Motorický pohyb
Rada / model
Modelové číslo
Funkcie
Podpora POE
Porty - počet
RJ-45 (počet)
USB 2.0 (počet)
Cenová hladina
 
 


IP kamery a příslušenství

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
KÖNIG atrapa bezpečnostní kamery s blikající LEDAtrapa bezpečnostní kamery s odstrašujícím účinkem. Možnost využití této atrapy je jak venkovní, tak vnitřní. Vybavena je blikající LED diodou. O napájení se starají 2 bate...
Zobraziť
8,99 €
Tento adaptér umožňuje uchycení kamerových krytů na konzoli pod strop. Podporované kryty; * Kryty TransPac TPH řady 1000, 2000, 3000 a 4000 Nosnost; * do 35kg Rozsahy; * natáčení 360°; * naklápění 120° Hmotnost; * 1,3kg
Zobraziť
10,00 €
KÖNIG LED+SOLARAtrapa CCTV kamery, které má odstrašující účinek na zloděje a vandaly. Kameru je těžké odlišit od skutečných bezpečnostních kamer díky profesionálnímu designu a LED přísvitu, který se rozsvítí v tmavém pro...
Zobraziť
15,20 €
POE-48PBv2 je 48V PoE adaptér s DC injektorem.To vyžaduje elektřinu z napájecího adaptéru a data ze sítě Ethernet, pak je spojí do signálu, který může být přenesen přes UTP / STP kabel.Výkon: ; 48V, 0.4A; Napájení Pin: 4, 5 (P +), 7, 8 (V-)Příkon: AC 1...
Zobraziť
15,98 €
Doporučujeme při instalaci venkovních kamer nebo kamer montovaných do venkovních krytů použít přepěťové ochrany (např. SP-100E). V případě výskytu bouřek se tím výrazně sníží riziko poškození kamery vlivem přepětí v síti.- PoE splitter pro venkovní AP,...
Zobraziť
20,69 €
Model; ACC-DOMCAMTyp; - P66 Voděodolná sada na stěnuVhodný pro; - OD-2060HD, OD-2050HD, FE-200VD
Zobraziť
35,42 €
PLANET FT-802; Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC).
Zobraziť
41,68 €
PLANET ICS-100Konvertor portu RS232/ 422/ 485 na port 10/100Base-TX nebo 100Base-FX. Cenově výhodné řešení pro převod RS-232 na Ethernetové aplikace.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKompatibilita: RS-232, ...
Zobraziť
52,50 €
Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah sériové...
Zobraziť
58,67 €
PLANET FST-802S15PLANET FST-802S15 zajišťuje převod médií mezi rozhraním 10/100BASE-TX a 100BASE-FX single-mode SC konektory (15km).ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodporované standardy: IEEE 802.3 10BASE...
Zobraziť
61,73 €
PLANET VC-231 je Ethernet-over-VDSL2 konvertor s vysokým výkonem. Je navržen na základě dvou základních síťových technologií, Ethernet a VDSL2.Porty:; 1x RJ-45; 1x RJ-11Soulad s normami:; IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX; ITU-T; - G.993.1 (V...
Zobraziť
80,23 €
Pro všechny typy box IP kamer; Včetně hliníkového držáku na stěnu; Vhodné pro venkovní instalaci; IP66 certifikace voděodolnosti; 30m IR LED pro noční režim; Vnitřní topné těleso a ventilátor pro použití ve studeném či teplém počasí;; ACC-BOXCAM-IR30 V...
Zobraziť
81,06 €
Porty:; 1x RJ-45; 1x BNCSoulad s normami:; IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX; IEEE 802.3x Full Duplex PAUSE Flow-Control; ITU-T; - G.993.1; - G.997.1; - G.993.2Fyzické parametry:; Rozměry: 97 x 70 x 26 mm; Hmotnost: 200 g; Spotřeba energie: 6...
Zobraziť
82,37 €
PLANET VC-234PLANET VC-234 je Ethernet-over-VDSL2 Bridge s vysokým výkonem. Je navržen na základě dvou páteřních síťových technologiích, Ethernet a VDSL2.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodporované standardy:...
Zobraziť
89,50 €
PLANET ICS-2105APřenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužu...
Zobraziť
89,50 €
Videoserver VS8100 je ekonomickou variantou jednokanálového videoserveru. Připojení analogových kamer do IP systému VIVOTEK nebylo nikdy tak levné ani snadné!Tento videoserver najde uplatnění v případech, kdy chcete použít již existující analogové kame...
Zobraziť
103,26 €
Doporučujeme při instalaci venkovních kamer nebo kamer montovaných do venkovních krytů použít přepěťové ochrany (např. SP-100E). V případě výskytu bouřek se tím výrazně sníží riziko poškození kamery vlivem přepětí v síti.- Formát obrazu 16:9; - Podpora...
Zobraziť
130,29 €
Akcia!! Do vypredania zásob! IP kamera Ubiquiti airCam Dome je 1 Megapixel indoor kamera určená pro montáž do stropu s kompresí H.264 HDTV rozlišením 720p, 1280 x 800 a max. 30 obrázky za vteřinu. Vestavěný mikrofon umožňuje přenášet.....
Zobraziť
136,02 €
Vlastnosti; 2-Megapixelový 1/2.5” CMOS Senzor; Až 30 snímků za sekundu v rozlišení 1080p; Podpora H.264/MPEG4/MJPEG multi-streaming; Mechanický odnímatelný IR-Cut filtr; 22 IR LED pro dosvit 15 m; Power over Ethernet (IEEE802.3af/at); Kompatibilní se s...
Zobraziť
164,95 €
PLANET ICA-HM312Kamera poskytuje funkce jako je obousměrné audio, po přidání reproduktoru se zesilovačem lze komunikovat s lidmi na straně snímání kamerou. Kryt kamery je vodotěsný se stupněm krytí IP66 pro možnost instalace kamery do venkovních prosto...
Zobraziť
208,21 €
- miniaturní velikost; - 3-megapixelový CMOS snímač 1/2.5''; - Podpora 25FPS na 30FPS 2048x1536 nebo 1080p; - 802.3af PoE Port; - 2,6 mm širokoúhlý objektiv; - low lux senzor; - 15m IR LED; - slot pro MicroSD kartu; - vestavěný mikrofon, obousměrný pře...
Zobraziť
212,83 €