NET-X

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Délka kabelu (m)
Konektor
Konektor 1
Konektor 2
Rada / model
Modelové číslo
Cenová hladina
 
 


NET-X

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
Kabel Net-X HDMI - HDMI 1,5 mHigh Speed HDMI kabel je vhodný k propojení jednotlivých zařízení a podporuje rozlišení videa 1080p. Kabel má pozlacené kontakty.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: ...
Zobraziť
0,95 €
NetX Micro USB na USB bílý; Synchronizační a nabíjecí kabel s konektory USBA a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci....
Zobraziť
2,44 €
NetX Micro USB na USB červený; Synchronizační a nabíjecí kabel s konektory USBA a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci....
Zobraziť
2,44 €
NetX Micro USB na USB zelený; Synchronizační a nabíjecí kabel s konektory USBA a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci....
Zobraziť
2,44 €
NetX Micro USB na USB modrý; Synchronizační a nabíjecí kabel s konektory USBA a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci....
Zobraziť
2,44 €
Kabel NetX Micro USB na USB černý; Synchronizační a nabíjecí kabel s konektory USBA a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci....
Zobraziť
2,53 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ...
Zobraziť
12,37 €
NetX SFP modul ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: multimode; Vzdálenost: 550m; Konektor: LC duplex; Kompatib...
Zobraziť
13,41 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ...
Zobraziť
13,88 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 100Mbps; T...
Zobraziť
15,09 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: WDM...
Zobraziť
16,79 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 100Mbps; T...
Zobraziť
16,87 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1 Gbps; Typ: WD...
Zobraziť
18,94 €