Optické kabely

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Délka kabelu (m)
Druh příslušenství
Průměr optického vlákna
Rozměry
Konektor
Konektor 1
Konektor 2
Rada / model
Modelové číslo
Cenová hladina
 
 

Optické kabely

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Ochrana sváru DATACOM smršťovací 40mmSmršťovací trubičková ochrana sváru o délce 40mm.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp ochrany: smršťovací; Délka: 40 mm;
Zobraziť
0,18 €
Záslepka DATACOM ST pro optické vany černáST prachová záslepka pro nevyužité otvory u 10" a 19" optických van či optických rozvaděčů typu ST .ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKompatibilita: 10", 19";
Zobraziť
0,18 €
Záslepka DATACOM SC pro optické vany černáSC prachová záslepka pro nevyužité otvory u 10" a 19" optických van či optických rozvaděčů typu SC .ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKompatibilita: 10", 19";
Zobraziť
0,19 €
Ochrana sváru DATACOM smršťovací 60mmSmršťovací trubičková ochrana sváru o délce 60mm.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp ochrany: smršťovací; Délka: 60 mm;
Zobraziť
0,22 €
Optický pigtail DATACOM SC 50/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
0,79 €
Optická spojka DATACOM SC-SC SM simplexOptická spojka se používá pro propojení optických kabelů a pigtailů.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: ...
Zobraziť
0,86 €
DATACOM STST Optická spojka pro propojení optických kabelů a pigtailů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: ST(F); Konektor 2: ST(F);...
Zobraziť
1,48 €
Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 1mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
1,73 €
Optický pigtail DATACOM SC 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
1,97 €
Optický pigtail DATACOM ST 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
1,97 €
Optická spojka DATACOM LC-LC SM duplexOptická spojka se používá pro propojení optických kabelů a pigtailů.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9...
Zobraziť
1,97 €
Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
2,93 €
Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 1mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
2,96 €
Optický pigtail DATACOM ST 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
3,15 €
Optický pigtail DATACOM ST 50/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
3,15 €
Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
3,15 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
5,72 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,02 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,28 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,73 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,73 €