Optické prvky

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Délka kabelu (m)
Průměr optického vlákna
Rozměry
Konektor
Konektor 1
Konektor 2
Rada / model
Modelové číslo
Cenová hladina
 
 


Optické prvky

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Solarix SC SM OS1 simplex SXAD-SC-PC-OS1-SOptické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Zobraziť
0,66 €
Optický pigtail DATACOM SC 50/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
0,79 €
- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči; - koncovka ST; - singlemode 09/125; - délka 2m;
Zobraziť
1,50 €
Solarix LC SM OS1 duplex SXAD-LC-PC-OS-DOptické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Zobraziť
1,70 €
Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 1mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
1,74 €
Optický pigtail DATACOM SC 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
1,98 €
Optický pigtail DATACOM ST 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
1,98 €
Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
2,86 €
Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 1mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
2,89 €
Optický pigtail DATACOM ST 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
3,08 €
Optický pigtail DATACOM ST 50/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
3,08 €
Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; Průměr optického vlákn...
Zobraziť
3,08 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
5,89 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,19 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,44 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
Zobraziť
7,21 €