Optika 62.5um

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Délka kabelu (m)
Rozměry
Konektor
Konektor 1
Konektor 2
Rada / model
Modelové číslo
Cenová hladina
 
 
Vyberte si z ponuky

Patchkabely

Pigtaily


Optika 62.5um

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
Optický pigtail DATACOM SC 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
1,98 €
Optický pigtail DATACOM ST 62,5/125 MM 2mOptický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; Průměr optického vlá...
Zobraziť
3,08 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
6,78 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
7,30 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
8,05 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
Zobraziť
10,56 €