Sítě

 
 
MenuHorne
 
 
 
 
Filter parametrov:
sada parametrov
Ostatné
Barva
Druh příslušenství
Hmotnost (g)
Použití v exteriéru
Použití v interiéru
Rozměry
Zabezpečení WEP
Zabezpečení WPA
Zabezpečení WPA2
Typ
Gigabit LAN
Konektivita
LAN
Wifi
Rada / model
Modelové číslo
Funkcie
Podpora POE
Podpora UPnP
Porty - počet
RJ-45 (počet)
Cenová hladina
 
 

Sítě

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
HP prodloužená záruka 4 hodiny/ 13 hodin denně/ 5 dnů/ 3 roky
Zobraziť
45,65 €
HPE OfficeConnect 1420 5G POE+; Ekonomicky výhodný switch určený především malým podnikům. Disponuje pěti RJ45 konektory s gigabitovou rychlostí. Samozřejmostí je podpora PoE+ napájení s výkonem...
Zobraziť
80,58 €
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver; Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 550 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;...
Zobraziť
87,58 €
HP Switch 14058G; Gigabit switch pro kanceláře a menší podniky navržený pro maximální spolehlivost, životnost a minimální provozní náklady. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Porty: 8 x RJ45...
Zobraziť
106,78 €
HPE OfficeConnect 1920S 8G; Switch je flexibilní řešení pro menší organizace, kde se vyžaduje vysoký výkon sítě , snadné používání a nízké celkové náklady na vlastnictví. Disponuje osmi RJ45 konektory s...
Zobraziť
128,05 €
HPE OfficeConnect 1820 24G; Switch je flexibilní řešení pro menší organizace, kde se vyžaduje vysoký výkon sítě , snadné používání a nízké celkové náklady na vlastnictví. Tento gigabitový switch je lehce...
Zobraziť
158,79 €
HP 1420 Podnikový switch s neřízenými Gigabit Ethernet porty. Nabízí 24 portů Rj45 a 2 porty SFP. Vybaven je pasivním chlazením. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Porty: 24 x RJ45, 2 x SFP;...
Zobraziť
181,23 €
HP 25308; Switch pro malé kanceláře a menší podniky využívající aplikace náročné na širku pásma. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Porty: 8 x RJ45 10/100 + 4 x 1G SFP; Podporované ryc...
Zobraziť
231,20 €
HP 1910-8 -PoE+HP 1910-8 -PoE+ je vybaven 8 porty 10/100 Mb/s s podporou PoE+ doplněných o 2 SFP combo dual porty 1000 Mb/s. Jeho přepínací kapacita dosahuje hodnoty až 5,6 Gbps.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Zobraziť
260,09 €
PLANET GSD-800SSpravovatelný gigabitový switch s osmi porty. Na jednotlivých fyzických portech lze diagnostikovat stav připojené UTP kabeláže s možností detekce vzdálenosti poruchy na vedení.ZÁKLADNÍ SPECIFIKAC...
Zobraziť
273,44 €
HPE OfficeConnect 1820 24G PoE+; Switch je flexibilní řešení pro menší organizace, kde se vyžaduje vysoký výkon sítě , snadné používání a nízké celkové náklady na vlastnictví. Tento gigabitový switch je l...
Zobraziť
312,49 €
HP 182048G; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet portů: 48 x GbE ( RJ45), 4 x SFP; PoE: ne; Kapacita switche: 104 Gb/s; Rychlost směrování: 104 Gb/s;...
Zobraziť
313,33 €
HP Switch 25308GPoE+; HP 25308GPoE+ zajišťuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost v malých kancelářích. Plně spravovatelný switch přináší schopnosti Layer 2 s PoE+, 10GbE uplinky, zvýšenou bezpečnost p...
Zobraziť
460,67 €
HP 1910-8G-PoE+(180W)Vysoce výkonný switch od společnosti HP s 8 porty napájenými po sítí standardem PoE. Disponuje gigabitovými portem SFP pro spojení s další strukturou sítě. Je vhodný zejména pro propojení koncových zařízení a vzdálených prvků, kter...
Zobraziť
557,36 €
HP 2530-24GVýkonný přepínač, který poskytuje ideální řešení pro menší podniky. Přepínač nabízí 2 gigabitové uplinky pro připojení ke gigabitové páteřní síti nebo serverům. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPorty: 24 x RJ-45 + 4 x SFP port; Přenosová rychlost: 10/100...
Zobraziť
644,95 €
HP 253024PoE+; HP 253024 PoE+ je vybaven 24 porty 10/100 Mb/s s podporou PoE+ doplněných 4 gigabitovými porty SFP. Jeho přepínací kapacita dosahuje hodnoty až 12,8 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...
Zobraziť
778,16 €
HP Aruba X372; Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche HP Aruba 2930M. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita: HP Aruba 2930M; Vstup: 100240 V; Výstup: 56...
Zobraziť
840,65 €
HP Enterprise OfficeConnect 1920S; Switch HP Enterprise OfficeConnect 1920S nabízí dva SFP porty a 24 konektorů Gigabit RJ45 . Pro pohodlné napájení síťových zařízení je všech 24 portů vybaveno funkcí...
Zobraziť
843,90 €
HP 2530-24G PoE+HP 2530-24G PoE+ je vybaven 24 porty 10/100/1000 Mb/s s podporou PoE+ doplněných 4 gigabitovými porty SFP. Jeho přepínací kapacita dosahuje hodnoty až 56 Gbps.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEP...
Zobraziť
852,94 €
HP 253048G PoE+; Cenově dostupný spolehlivý a bezpečný switch HP 253048G PoE+ s plnou správou managementu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Porty: 48 x RJ45 PoE+, 2 x GbE RJ45, 2 x SFP GbE...
Zobraziť
968,29 €
HP Aruba 2530 48G; Kvalitní switch s 48 porty typu RJ45 podporující přenosovou rychlost až 1 Gb/s . Disponuje také 4 SFP porty. Svým působivým výkonem je vhodný zejména pro propojení firemních poč...
Zobraziť
1.009,21 €
HP 2530-48G-PoE+2530-48G-Poe+ nabízí bezpečnost a snadné použití pro malé podniky a kanceláře.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodpora standardů: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at ...
Zobraziť
1.390,78 €
HP Aruba 3810M 4SFP+; SFP modul pro switch HP Aruba. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: 4 x SFP+; Rychlost: 10 Gbps; Kompatibilita: HP Aruba 3810M;...
Zobraziť
1.642,01 €
HP 513048G4SFP+ EI Rfrbd; Gigabit Ethernet switch s 48 10/100/1000BASET a 4 SFP+ porty přináší flexibilitu, škálovatelnost a nízké celkové náklady. K dispozici má 1 GB vlastní operační paměti a je umistiteln...
Zobraziť
3.690,37 €
HP Aruba 2930M; Stohovatelný switch nabízející 24 x RJ45 port s rychlostí 10/100/1000 Mbps a 4 x SFP+ port. Zároveň lze provozovat 24x RJ45 porty, či 20x RJ45 a 4x SFP porty. Přepínací kapacita...
Zobraziť
3.941,54 €